16 oktober 2018 om 15:04
< 1 min lezen

Politie start onderzoek naar organiseren van vechtpartijen door scholieren

De politie is een strafrechtelijk onderzoek gestart naar een vechtpartij tussen twee scholieren van het Amstelveen College. Een filmpje hiervan circuleert op internet. Dit meldt Het Parool.

Op het filmpje is te zien hoe twee scholieren van het Amstelveen College met elkaar een gevecht aangaan, terwijl ze door omstanders opgehitst en gefilmd worden. Na afloop van de vechtpartij wordt één scholier uitgeroepen tot winnaar. 
 
De politien is een strafrechtelijk onderzoek gestart naar zowel de scholieren als de omstanders vanwege het verstoren van de openbare orde. “Scholieren in Amstelveen moeten niet denken dat ze vechtpartijen kunnen organiseren zonder dat daar consequenties aan vastzitten”, aldus de politie.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Vier middelbare scholen mogen zich in 2026 een Technasium noemen

    Vandaag om 12:55
    • Voortgezet Onderwijs

    Scholieren die tijdens coronacrisis hulp kregen, kwamen later vaker in de problemen

    Gisteren om 09:08

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant