24 oktober 2018 om 10:46
< 1 min lezen

Unicef en LINDA. willen minderen voor kinderen

Een week lang geld besparen en het uitgespaarde bedrag via een app doneren voor kinderen die het niet zo goed hebben. Dat is een actie van Unicef en de LINDA.foundation van Linda de Mol die loopt van 1 tot en met 7 november.

Met de app Minderen voor Kinderen kun je bijhouden welke (luxe) uitgaven je niet doet, zoals een koffie buiten de deur, een nieuw shirtje en met de fiets gaan in plaats van een autorit. Het bespaarde geld kan met één druk op de knop worden overgemaakt.

“Een slimme, makkelijke manier om te minderen ten behoeve van kwetsbare kinderen. Voor 10 euro kunnen we al schoolspullen geven aan een kind”, zegt directeur Suzanne Laszlo van Unicef Nederland. “Ik hoop dat heel veel mensen meedoen”, aldus Linda de Mol.

Donaties worden verdeeld over de twee stichtingen. De app is vanaf dinsdag te downloaden.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Basisonderwijs

    Leerkrachtondersteuner uit Helmond moet zich voor rechter verantwoorden in grote misbruikzaak

    Gisteren om 12:52
    • Basisonderwijs

    Tweede Kamer: gelijke behandeling gaat boven de vrijheid van onderwijs

    Gisteren om 09:39

Aankomende evenementen

10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland