15 februari 2019 om 15:40
< 1 min lezen

Hanze medewerkers op weg naar Oeganda

18 Hanzemedewerkers gaan in hun vrije tijd, voor eigen kosten én met € 30.000, dat is bijeengebracht vanuit de Hanze University Foundation tijdens het Hanze220-lustrum, naar het National Instructors’ College Abilonino in Oeganda.

Op het NICA in Lira, Oeganda, gaan zij samenwerken met medewerkers van de Oegandese school om zo ervaringen en kennis uit te wisselen, lesmethoden te delen en van elkaar te leren. Ook worden de handen uit de mouwen gestoken: met het ingezamelde bedrag gaan de medewerkers samen met de technisch geschoolde studenten van NICA studentenhostels renoveren en een nieuw toiletgebouw bouwen.
 
De Hanzehogeschool Groningen zet zich in voor het verbeteren van beroepsonderwijs in ontwikkelingslanden. Hiervoor is de Hanze University Foundation opgericht, een zelfstandige stichting waarbij verscheidene HG-docenten en studenten betrokken zijn.
 
Lees verder

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Hogeschool Rotterdam start volgend schooljaar met nieuwe masteropleiding Forensische Zorg Specialist

    Gisteren om 12:32
    • HBO

    Kennisinstellingen, defensie en gemeente werken verder aan Veiligheidscampus Assen

    Gisteren om 11:47

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht