7 mei 2019 om 18:24
< 1 min lezen

5 juni: Themadiscussie samenwerking kinderopvang en onderwijs

Op 5 juni aanstaande vindt in Den Haag de vijfde BMK Themadiscussie plaats. Hierbij staat de vraag centraal: Welke problemen en uitdagingen uit de praktijk van kinderopvang en onderwijs kunnen we oplossen door samenwerking? Dit meldt Branchevereniging Maatschappelijk Kinderopvang (BMK).

Zowel de kinderopvang als het basisonderwijs hebben behoefte aan vernieuwende concepten om onderwijs en kinderopvang vorm te geven. Het personeelstekort speelt bij beide branches. Hoe wordt het beroep van de pedagogisch medewerker en dat van de leerkracht weer aantrekkelijk? Door met elkaar in gesprek te gaan hopen de branches ideeën, inspiratie en concrete handvatten op te doen en door te geven.
 
Aan de themadiscussie nemen onder andere deel: bestuurders en beleidsmakers uit kinderopvang, primair onderwijs en zorg, politici, wetenschappers en kennisinstituten en branchepartijen. Het vindt plaats op 5 juni van 16.00 uur tot 19.00 uur in Den Haag. Meer informatie en aanmelden via de website van BMK.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Cursussen

    Ouderenzorginstellingen Utrecht gaan ongeschoold zorgpersoneel trainen

    Vandaag om 10:01
    • Cursussen

    Nieuwe online cursus moet wiskundekloof bij eerstejaars UT verkleinen

    Gisteren om 11:28

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht