19 juli 2019 om 13:34
< 1 min lezen

Meldcodetour huiselijk geweld en kindermishandeling

In het onderwijs, de kinderopvang, gezondheidszorg, hulpverlening en de justitiële sector wordt nog weinig gebruikgemaakt van de meldcode huiselijk geweld en kindermishandeling. Er komt daarom een meldcodetour door Nederland, die georganiseerd wordt door Regioplan en VNG Congressen, op aanvraag van het ministerie van VWS. Dit meldt Regioplan.

In de periode augustus 2019 tot oktober 2020 zullen 28 regionale bijeenkomsten plaatsvinden. Honderden professionals krijgen informatie over de toepassing van de meldcode. Tevens worden ze in de gelegenheid gesteld hiermee te oefenen.
 
Het doel van de bijeenkomsten is dat professionals huiselijk geweld en kindermishandeling zo snel mogelijk kunnen signaleren en er op adequaat op reageren.
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Basisonderwijs

    Brand in basisschool Winschoten ontstaan door vuurwerk

    Gisteren om 13:43
    • Basisonderwijs

    Basisschool en schoolplein voor de rest van het jaar verboden toegang voor Friese oma

    Gisteren om 12:51

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht