2 augustus 2019 om 08:45
< 1 min lezen

Rechtszaak tegen kinderdagverblijf Huizen ingetrokken door buren

De buren van kinderdagverblijf Blooming Kids in Huizen hebben hun rechtszaak tegen de gemeente Huizen ingetrokken. Zij hadden deze aangespannen omdat zij vonden dat de opvang op de verkeerde plek zat. Dat meldt Noordhollandsch Dagblad.

De buren van Blooming Kids hadden een rechtszaak aangespannen tegen de gemeente Huizen omdat het kinderdagverblijf volgens hen op de verkeerde plaats zit. Zij benadrukten al eerder dat zij niks tegen kinderopvang hebben. Maar 24 uur per dag kinderstemmen horen, ging wel erg ver. Zij zagen liever een advocatenpraktijk of een huisartsendienst in het pand. 
 
Volgens het bestemmingsplan van Huizenis een kinderdagverblijf echter toegestaan op die plek. De gemeente bestempelde het bezwaar dan ook als kansloos. De rechtszaak diende vier maanden geleden al, maar de uitspraak werd tot twee keer toe uitgesteld. En nu hebben de buren de zaak dus ingetrokken. 
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Leesbevorderingsaanpak werkt, kinderen massaal lid van de bibliotheek

    Gisteren om 10:57
    • Kinderopvang

    Arnhem start met ‘LOGO30000’-programma voor woordenschat bij peuters

    Gisteren om 08:45

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht