9 oktober 2019 om 12:10
< 1 min lezen

Nieuwe aanvraagronde voor de Teambeurs loopt tot en met 15 oktober

De nieuwe aanvraagronde voor de Teambeurs loopt tot en met 15 oktober 2019. De regeling biedt ruimte aan een lerarenteam om samen een masteropleiding te volgen en de kennis en ervaring die de teamleden tijdens de opleiding opdoen, in te zetten voor schoolontwikkeling. Tijdens en in het jaar na de master. Ook is er subsidie voor kennisdeling, bijvoorbeeld in de vorm van coaching. Dit melden het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap en de Dienst Uitvoering Subsidies aan Instellingen (DUS-I). 

De subsidieregeling Teambeurs primair onderwijs heeft als doel kennis en competenties van masteropgeleide leraren meer en duurzamer in te zetten voor school- en teamontwikkeling. Met de Teambeurs kan een bevoegd gezag subsidie aanvragen voor twee of meer leraren die dezelfde master gaan volgen. 
 
De subsidie is bedoeld voor vergoeding van collegegeld, studie- en reiskosten van leraren en voor het delen en inzetten van kennis op de school voor het op gang brengen van een veranderproces.
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Twee leerlingen gewond tijdens schoolreisje door vooruitrollende bus

    Vandaag om 13:46
    • Basisonderwijs

    Scholen zijn tegen meldplicht bij intimidatie en ernstig pestgedrag

    Vandaag om 12:57

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland