14 oktober 2019 om 11:16
< 1 min lezen

Basisschoolleraar aangehouden om verdenking kinderporno en misbruik

Een basisschoolleraar uit Friesland is door de politie aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij twee zedendelicten. De 34-jarige man wordt verdacht van het bezit van kinderporno en van misbruik van een minderjarige. Dit meldt De Telegraaf.

De man is afgelopen dinsdag thuis in zijn woonplaats Bolsward aangehouden. Hij is leerkracht op een basisschool in Harlingen en daarnaast coach bij een korfbalvereniging in Bolsward. Volgens het Openbaar Ministerie zijn er geen aanwijzingen dat de mogelijke zedendelicten verband houden met de school of de korfbalclub.
 
De basisschool geeft aan geschrokken te zijn van het nieuws. De leraar is op non-actief gesteld en er is inmiddels vervanging geregeld.
 
Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Conciërge basisschool Zoetermeer verdacht van maken en bezitten kinderporno

    Vandaag om 09:47
    • Basisonderwijs

    Bezuiniging op onderwijskansenregeling teruggedraaid

    Vandaag om 09:30

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht