29 november 2019 om 12:50
< 1 min lezen

Kamer vindt predicaat ‘goed’ niet nodig voor pilot flexibele schooltijden

De Tweede Kamer vindt het niet nodig dat scholen het predicaat ‘goed’ moeten hebben om mee te kunnen doen aan de pilot voor flexibele schooltijden. Dit blijkt uit een schriftelijk overleg, meldt de PO-Raad.

Minister Slob wilde als aanvullende voorwaarde stellen dat scholen eerst het predicaat ‘goed’ moeten hebben van de Onderwijsinspectie, voordat ze mee zouden kunnen doen of verder zouden kunnen gaan met de pilot flexibele onderwijstijden.
 
De Tweede Kamer is echter bang dat deze extra voorwaarde een ongewenste drempel opwerpt voor scholen. Ook de scholen zelf zijn het niet met Slob eens.  
 
Via een motie heeft Slob de opdracht gekregen om flexibele onderwijstijden snel in de wet op te nemen. De PO-Raad hoopt dat er snel werk wordt gemaakt van de door de Kamer gevraagde wetswijziging.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Conciërge maakte op basisschool een deel van het aangetroffen kinderpornografisch materiaal

    Vandaag om 09:24
    • Basisonderwijs

    Conciërge basisschool Zoetermeer verdacht van maken en bezitten kinderporno

    Gisteren om 09:47

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht