3 maart 2020 om 10:16
< 1 min lezen

Shortlist Librisprijs bekend

Auteurs Saskia de Coster, Wessel te Gussinklo, Oek de Jong, Sander Kollaard, Marijke Schermer en Manon Uphoff maken nog kans op Libris Literatuur Prijs (50.000 euro).

De shortlist vermeldt de volgende titels: Nachtouders (De Coster), De hoogstapelaar (Te Gussinklo), Zwarte schuur (De Jong), Uit het leven van een hond (Kollaard), Liefde, als dat het is (Schermer) en Vallen is als vliegen (Uphoff). De zes genomineerde auteurs ontvangen ieder 2500 euro.

Op 11 mei wordt de winnaar van de Librisprijs voor de beste Nederlandstalige roman van het afgelopen jaar bekend. Vorig jaar sleepte Rob van Essen de prijs in de wacht met De goede zoon.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Ouderenzorginstellingen Utrecht gaan ongeschoold zorgpersoneel trainen

    16 januari 2026 om 10:01
    • Cursussen

    Nieuwe online cursus moet wiskundekloof bij eerstejaars UT verkleinen

    15 januari 2026 om 11:28

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht