12 juni 2020 om 18:01
< 1 min lezen

Roxane van Iperen schrijft Boekenweekessay 2021

Roxane van Iperen, vooral bekend van het succesboek 't Hooge Nest, schrijft het Boekenweekessay 2021. Het thema van de Boekenweek komend jaar is Tweestrijd. Dat heeft boekenkoepel CPNB vrijdag bekendgemaakt.

Eerder is al gemeld dat Hanna Bervoets het Boekenweekgeschenk schrijft. Het is voor het eerst in de geschiedenis van de Boekenweek dat beide werken door een vrouw worden geschreven.

“Auteur en jurist Roxane van Iperen schrikt er niet voor terug om zich te mengen in het publieke debat en haar sterke mening te delen”, stelt CPNB-directeur Eveline Aendekerk. “Tweestrijd was een actueel thema toen we het uitkozen en is nu nóg actueler. Zijn we immers niet elke dag in tweestrijd over wat we willen en wat we moeten en over wat we vinden en wat we doen?”

De 86e Boekenweek vindt plaats van zaterdag 6 maart tot en met zondag 14 maart 2021.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Kwetsbare groepen kinderen blijven achter met het behalen van alle zwemdiploma’s

    Gisteren om 09:43
    • Cursussen

    Bouwbedrijf Heijmans start opleiding voor nieuwkomers

    Gisteren om 09:12

Aankomende evenementen

10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht