27 juli 2020 om 17:32
< 1 min lezen

Willie Wartaal en Hanna van Vliet in nieuw seizoen SpangaS

In het veertiende seizoen van tienerserie SpangaS maken een aantal bekende namen hun opwachting. Onder anderen Hanna van Vliet, Willie Wartaal en Cynthia Abma zijn te zien in bijrollen. Dat heeft KRO-NCRV maandag bekendgemaakt.

De nieuwe reeks speelt zich af op een nieuwe locatie omdat het oude Spangalis-college is gefuseerd met De Campus, een school van de toekomst waar leerlingen ook slapen. Omdat leerlingen er de hele week blijven, zijn de hoofdrolspelers nu ook veel vaker buiten schooltijd te zien.

De docenten worden gespeeld door onder anderen Hanna van Vliet, Murth Mussel en Roos van Erkel. Cynthia Abma kruipt in de rol van directrice en Mamoun Elyounoussi is de eigenaar van het schoolcafé. Willie Wartaal heeft een rolletje als schoolpsycholoog waar iedereen zijn geheimen kwijt kan. Meneer Damstra, een rol van Steef Hupkes, keert in het nieuwe seizoen terug. Hij vond een baantje op De Campus.

Spangas: De Campus is vanaf 31 augustus dagelijks te zien op NPO Zapp.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Prachtig nieuwe schoolgebouwen in Twente, maar geen stekker die werkt

    Vandaag om 15:16
    • Voortgezet Onderwijs

    Hoe zit het met de onderwijsuren als je vanwege code rood niet naar school kunt?

    Vandaag om 13:23

Aankomende evenementen

05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht