Man redde vijf kinderen uit de Stint die in het water lag
9 augustus 2023 om 12:28
< 1 min lezen

Man redde vijf kinderen uit de Stint die in het water lag

Mees Naaraat bedacht zich geen moment toen hij keihard ‘Help, help, help’ hoorde. Naraat was in Capelle aan den IJssel aan het werk op het moment toen een Stint de sloot in reed. Dat meldt Rijnmond. 

In de Stint zaten tien kinderen vast met riempjes. Naaraat begon de kinderen een voor een te bevrijden. Naaraat gaat ervan uit dat hij een stuk of zes kinderen uit de sloot heeft gehaald, maar het ging allemaal zo snel dat hij het niet zeker weet. “Ze zaten nog koppie onder.”  De begeleider hielp ook mee, maar was ook redelijk in paniek. Naaraat komt helemaal niet uit de omgeving, hij komt uit. Zwolle, maar stond toevallig met zijn vrachtwagen in de buurt.

Uitwijken voor scootmobiel 

Er is nog niet veel duidelijk over wat de oorzaak van het ongeluk is. De Stint zou volgens Radio Capelle hebben moeten uitwijken voor een scootmobiel terwijl het fietspad daar heel smal is. De Stint is door de politie meegenomen voor onderzoek. 

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 
Beeld: BNN/VARA

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Gastouder veroordeeld tot 6,5 jaar cel voor doodschudden baby Anna

    Gisteren om 16:19
    • Kinderopvang

    Overheid overtreedt wet door informatie over toeslagenaffaire achter te houden

    28 januari 2026 om 11:43

Aankomende evenementen

29 Jan
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
30 Jan
Open dagen
  • Zuid-Holland
05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland