André Rieu brengt samen met Voice Kids-winnares Emma Kok een single uit
11 augustus 2023 om 15:00
< 1 min lezen

André Rieu brengt samen met Voice Kids-winnares Emma Kok een single uit

André Rieu en de 15-jarige zangeres Emma Kok hebben hun versie van het lied Voilà vrijdag uitgebracht als single. Dat laat de woordvoerder van de 73-jarige violist weten aan het ANP. De afgelopen dagen ging een video van een gastoptreden dat Kok tijdens de Vrijthof-concerten van Rieu gaf viral op internet.

De video is verspreid over platforms als YouTube, TikTok, Instagram en Facebook inmiddels tientallen miljoenen keren bekeken. Kok zong bij de concerten van Rieu het nummer Voilà. In 2021 deed zangeres Barbara Pravi met dat lied mee aan het Eurovisie Songfestival namens Frankrijk.

Ook Ministars gewonnen 

In 2021 won Kok het vooralsnog laatste seizoen van The Voice Kids. Dit jaar kwam ze ook in de SBS-show Ministars als winnaar uit de bus.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Middelbare school schorst scholier na dreigbericht op TikTok

    Vandaag om 11:20
    • Voortgezet Onderwijs

    Nieuwe kerndoelen zetten punt achter twintig jaar oude richtlijnen – dit moet je weten

    Gisteren om 14:36

Aankomende evenementen

25 Nov
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
25 Nov
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht