Scholen in Noord-Nederland werken gezamenlijk aan waterstofonderwijs
9 oktober 2023 om 13:30
< 1 min lezen

Scholen in Noord-Nederland werken gezamenlijk aan waterstofonderwijs

Zes onderwijsinstellingen en de stichting New Energy Coalition uit Noord-Nederland werken samen aan een lesprogramma over waterstof. Het Samenwerkingsverband Noord-Nederland (SNN) heeft hiervoor ook een subsidie van 5 miljoen euro aan toegekend. Dat meldt RTV Drenthe. 

Met het onderwijsprogramma willen de scholen een onderwijsaanpak opzetten waar studenten en professionals wat aan hebben. Ook willen de onderwijsinstanties met het programma een hoofdrol spelen in de energietransitie. De focus ligt op schone waterstof. Deze waterschot moet energieneutraal geproduceerd worden.

Investeringsplan tot 2030 

Noord-Nederland heeft een investeringsplan tot 2030 voor meer dan vijftig ontwerpen waar ongeveer 10 miljard euro beschikbaar voor is.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • HBO

    Staatsbezoek richt zich op journalistiekonderwijs in Tilburg

    Vandaag om 15:39
    • HBO

    Kwart van de jongeren één keer per maand online buitengesloten

    Vandaag om 09:35

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht