Nieuwe keuken op vso feestelijk geopend
24 november 2023 om 11:26
< 1 min lezen

Nieuwe keuken op vso feestelijk geopend

Het begon allemaal met een zoektocht naar nieuwe apparatuur voor de grootkeuken van voortgezet speciaal onderwijs De Linde in Deventer, maar eindigde met een volledige nieuwe keuken. In deze gloednieuwe omgeving kunnen leerlingen van het vso diverse vaardigheden opdoen omtrent hun toekomstige werk, dagelijks leven of vrije tijd. Dat meldt Het DeventerNieuws.

Feestelijke opening met patissier Holtkamp

De nieuwe grootkeuken van vso De Linde werd gisteren geopend, en niet op een alledaagse manier. Patissier Cees Holtkamp bracht namelijk een bezoek aan de school en gaf daar een masterclass aan de leerlingen van het vso. Zo leerden ze hoe een gevulde koek kunnen bereiden.

Keuken met duurzamere alternatieven

De directeur van De Linde, Jan Vernooij, is erg blij met de nieuwe grootkeuken. De apparatuur van de voorganger was afgeschreven, waarna de zoektocht naar nieuwe machines startte. De school koos er uiteindelijk voor om niet alleen het gereedschap te vervangen, maar om de gehele grootkeuken te vervangen voor ééntje met duurzamere alternatieven.

Door: Nationale Onderwijsgids / Fleur Zomer

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Speciaal Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Speciaal Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland