Sep en Jasmijn erg blij met zevende plek op het Junior Eurovisie Songfestival
27 november 2023 om 08:22
< 1 min lezen

Sep en Jasmijn erg blij met zevende plek op het Junior Eurovisie Songfestival

De 13-jarige Sep Jansen en de 14-jarige Jasmijn Torrico zijn "heel trots" op hun optreden in de finale van het Junior Eurovisie Songfestival zondag. Het duo eindigde met het liedje Holding On To You op de zevende plek.

“We zijn heel trots, we hadden geen verwachtingen van tevoren”, laten Sep en Jasmijn weten aan het ANP. “We zijn zeker niet teleurgesteld. Het was een mooie week die we nooit gaan vergeten. We hebben veel nieuwe vrienden gemaakt.”

Zoé Clauzure

De 13-jarige Zoé Clauzure uit Frankrijk won het evenement dit jaar. Sep en Jasmijn zijn blij voor haar. “Ze is een heel lief meisje”, aldus Jasmijn. “Ze verdient het heel erg, het is een aanstekelijk liedje.”

Zestien landen deden mee aan het evenement, dat dit jaar in Nice in Frankrijk werd georganiseerd. Vorig jaar won Frankrijk ook.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Spijbelende scholieren uit Enschede moeten straks voor de wijkrechter verschijnen

    Vandaag om 14:30
    • Basisonderwijs

    Stress thuis tast mentale gezondheid en latere inkomen van basisschoolleerlingen aan

    Vandaag om 09:00

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht