Rocking Investment Academy start met financiering voor ondernemers in AI
20 februari 2024 om 10:09
< 1 min lezen

Rocking Investment Academy start met financiering voor ondernemers in AI

De Rocking Investment Academy biedt uitgebreide ondersteuning, van het verfijnen van bedrijfsplannen tot het voorbereiden van overtuigende financieringsaanvragen. Door deskundige begeleiding, toegang tot een gespecialiseerd investeerdersnetwerk, en een reeks van workshops en trainingen, zet de Academy zich in om het potentieel van innovatieve AI- en roboticaondernemingen te maximaliseren.

Samenwerken met ondernemers 

Het programma onderscheidt zich door zijn persoonlijke en deskundige aanpak. Elk project krijgt individuele aandacht, waarbij het team van de Academy samenwerkt met ondernemers om hun unieke ideeën en visies te verwezenlijken.

Steun voor veelbelovende ondernemers 

“Als nieuwsplatform verslaan we dagelijks de enorm dynamische markt voor AI en robots. We zien daarbij steeds vaker de vraag naar financiering voor innovatieve ideeën. Met de Rocking Investment Academy willen we ervoor zorgen dat veelbelovende ondernemers de steun krijgen die ze nodig hebben om hun ideeën naar een hoger niveau te tillen,” zegt Marco van der Hoeven, hoofdredacteur van Rocking Robots.

Gerard Kuijpers, partner bij Kompasteam, voegt daaraan toe: “Het vinden van de juiste financiering is een van de grootste uitdagingen voor ondernemers. Vooral het indienen van een succesvolle financieringsaanvraag is voor veel ondernemers lastig. Wij weten waar de investeerders in ons netwerk op letten, en kunnen de brug slaan tussen ondernemers en investeerders met een kansrijke aanvraag.”

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Johan Willem Frisokazerne Assen maakt ruimte voor veiligheidscampus

    Vandaag om 15:20
    • Cursussen

    Verschillende rijschoolhouders willen alleen nog maar rijles geven in een automaat

    Vandaag om 13:33

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland