Negentien studenten Summa College naar Skills Heroes vakwedstrijden in Den Bosch
15 maart 2024 om 13:51
< 1 min lezen

Negentien studenten Summa College naar Skills Heroes vakwedstrijden in Den Bosch

Het Summa College in Eindhoven is eind volgende week goed vertegenwoordigd bij de Skills Heroes vakwedstrijden in de Brabanthallen in Den Bosch. Maar liefst 19 studenten van de mbo-onderwijsinstelling hebben zich gekwalificeerd voor de finale van het NK voor Beroepen. Dat meldt het Summa College. 

De studenten strijden tegen ruim zeshonderd andere mbo’ers voor de titel ‘Beste vakman of vakvrouw van Nederland’. De wedstrijden zijn verdeeld over zestig vakgebieden zoals lassen, frezen, mode, elektrotechniek en verpleegkunde. De studenten van Summa zijn vertegenwoordigd in 18 vakrichtingen.

WK voor beroepen

De finales van Skills Heroes vinden plaats op donderdag 21 en vrijdag 22 maart in Den Bosch. Goudenmedaillewinnaars maken kans op deelname aan het WK voor beroepen dat in september in het Franse Lyon wordt gehouden.

Brabant 

Het is de eerste keer dat het landelijke evenement in Brabant plaatsvindt. Het Koning Willem I College, De Rooi Pannen, ROC Ter Aa, Yuverta en het Summa College hebben hiervoor de handen ineengeslagen.

Door: Nationale Onderwijsgids 

 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Student MBO Amersfoort verandert levens met 3D-geprinte protheses

    Vandaag om 14:50
    • MBO

    Hoe kun je als school leerlingen iets leren over de Holocaust?

    Vandaag om 08:50

Aankomende evenementen

28 Jan
Ontdek het KC!
  • Zuid-Holland
29 Jan
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
30 Jan
Open dagen
  • Zuid-Holland