Gratis DigiD-cursussen bij de bibliotheek in Veghel
26 juni 2024 om 11:49
< 1 min lezen

Gratis DigiD-cursussen bij de bibliotheek in Veghel

Een nieuwe cursus ‘DigiD-wat kan ik ermee?’ staat op het punt van beginnen in bibliotheek Veghel. Cursisten leren tijdens de cursus werken met de websites van de overheid. Dat meldt Omroep Meijerij. 

Overheidsinstanties communiceren steeds vaker digitaal. Niet iedereen vindt dit even makkelijk. Ook het inloggen bij DIgiD is veranderd. Voorheen kon je inloggen met je gebruikersnaam en wachtwoord, maar tegenwoordig krijgt men te maken met een sms-controle of moet men de DigiD-app gebruiken.

DigiD-app gebruiken 

Daarom is deze cursus georganiseerd door de bibliotheek in Veghel. Cursisten leren hoe ze de DigiD-app moeten gebruiken. Zo kunnen ze sneller inloggen op de websites van overheidsinstanties.

Basiskennis van het internet 

De cursus betreft vier dagdelen. Op 11, 18 en 25 juli en op 1 augustus start de cursus om 15.00 uur. Deze duurt ongeveer 2 uur. De cursus is gratis en er is plaats voor 8 personen. Basiskennis van het internet is nodig als men aan de cursus wil beginnen. Men kan zich aanmelden voor de cursus bij de balie in de bibliotheek.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland