Alcoholverbod Spoorpark-Oost Tilburg rondom BSO met zes maanden verlengd
4 juli 2024 om 14:15
< 1 min lezen

Alcoholverbod Spoorpark-Oost Tilburg rondom BSO met zes maanden verlengd

Het alcoholverbod in het oostelijke deel van het Spoorpark wordt met 6 maanden verlengd. Dit betekent dat het daar tot 1 januari 2025 verboden is om alcohol te drinken of aangebroken flessen en blikjes met alcohol in bezit te hebben. Dat meldt de gemeente Tilburg. 

Het verbod geldt bij de oostelijke ingang van het park rondom de buitenschoolse opvang (BSO), de scouting en de kiosk.

Overlast in de zomermaanden 

Het alcoholverbod werd vorig jaar ingevoerd vanwege aanhoudende overlast, veroorzaakt door een grote groep mensen. De ervaringen met het ingestelde verbod zijn positief. Daarnaast is de verwachting dat de overlast in de zomermaanden toeneemt. Daarom is besloten om het alcoholverbod te verlengen.  

Het Spoorpark is een plek waar mensen van alle leeftijden komen om te ontspannen, te sporten en elkaar te ontmoeten. Iedereen moet zich hier veilig en prettig kunnen voelen. Het verlengde alcoholverbod draagt hieraan bij. 

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Nieuw kindcentrum Swifterbant komt waarschijnlijk in de ‘sportzone’

    31 oktober 2025 om 11:42
    • Kinderopvang

    Basisschool en kinderopvang Stavenisse verhuizen over twee jaar naar nieuwe locatie

    29 oktober 2025 om 10:06

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant