Loos alarm bij AKI, molotovcocktail was voor filmproject van student
9 oktober 2024 om 18:04
< 1 min lezen

Loos alarm bij AKI, molotovcocktail was voor filmproject van student

AKI ArtEZ Academie voor Art & Design kan donderdag 10 oktober gewoon weer open. Tegen de gevel van de kunstacademie werd dinsdag 9 oktober een object gevonden dat leek op een molotovcocktail. Uiteindelijk bleek het om een filmproject van een student te gaan. Er wordt dan ook geen aangifte meer gedaan door de onderwijsinstellig. Dat meldt De Telegraaf.

De student heeft zich gemeld bij de onderwijsinstelling en is erg geschrokken van alle commotie. Op de website van de hogeschool is te lezen dat de student niet wist dat de gevolgen hiervan niet te overzien waren.

Heropening 

De academie bleef woensdag 9 oktober ook nog dicht, hoewel dat eigenlijk niet noodzakelijk was. Een woordvoerder van AKI legt uit dat dit pas laat werd ontdekt en dat het niet mogelijk was om iedereen op tijd in te schakelen om open te gaan. De academie is donderdag 10 oktober gewoon weer open.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Studenten uit Zeeland laten landelijke onderwijsstaking aan zich voorbijgaan

    Gisteren om 14:31
    • HBO

    Honderden studenten en docenten aanwezig bij protest tegen bezuinigingen hoger onderwijs

    9 december 2025 om 14:08

Aankomende evenementen

10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland