MboRijnland doet mee aan 29 wedstrijden van Skills Heroes
7 november 2024 om 11:13
< 1 min lezen

MboRijnland doet mee aan 29 wedstrijden van Skills Heroes

Er werd uitleg gegeven over wat de studenten en hun begeleiders de komende maanden kunnen verwachten. Ook kwamen er twee oud-deelnemers en een ervaren begeleider aan het woord. Zij vertelden over wat zij tijdens Skills Heroes ervaren hebben.

Plek in de top acht 

In november gaan de eerste kwalificatiewedstrijden al beginnen. Dan wordt duidelijk welke studenten een plek in de top acht verdienen. Die studenten gaan dan naar Skills The Finals in de RAI Amsterdam op 20 en 21 maart.

29 wedstrijden van Skills Heroes 

MboRijnland doet dit keer aan 29 wedstrijden van Skills Heroes mee. Dit jaar doet de school voor het eerst mee aan de kwalificatiewedstrijden van onder andere Onderwijsassistent, Pedagogisch Medewerkers en Entree Dienstverlening.

Kwalificatie- en Powered By wedstrijden 

MboRijnland organiseert ook dit jaar weer een aantal kwalificatiewedstrijden en Powered By wedstrijden. Studenten uit heel Nederland komen daarvoor naar Gouda, Zoetermeer en Leiden om met andere studenten de strijd aan te gaan. MboRijnland organiseert deze wedstrijden:

• ICT-beheerder op 16 en 17 december 2024 in Gouda
• Boulanger op 28 en 29 januari 2025 in Leiden
• Laboratoriumtechniek (Powered By) op 4 februari 2025 in Leiden
• Sport en Bewegen (Powered By) op 14 februari 2025 in Zoetermeer

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Docenten en studenten Firda openen nieuw schooljaar op een SUP-board

    Vandaag om 15:00
    • MBO

    Koningin Máxima aanwezig tijdens viering vijftien jaar erevoorzitterschap Wijzer in geldzaken

    Vandaag om 13:47

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland