Onderwijsminister Bruins ziet studenten werken met mobiliteit van de toekomst
11 november 2024 om 09:08
< 1 min lezen

Onderwijsminister Bruins ziet studenten werken met mobiliteit van de toekomst

Bruins kreeg daar informatie over de nieuwste technologieën in voertuigen en hoe dit in het onderwijs wordt vormgegeven. Ook kreeg Bruins informatie over de ‘Garage van de toekomst’. De Universiteit van het Noorden en het Noorden Hive.Mobility zijn daarbij betrokken.

Gesprekken met studenten 

Studenten gingen het gesprek aan met minister Bruins. Hij sprak met studenten die aan het werk waren met (elektrische) auto’s en vrachtwagens en hij kreeg uitleg van studenten over de fietstechniek opleidingen.

Gelijkwaardige samenwerking 

Bruins vindt de gelijkwaardige samenwerking tussen mbo, hbo en universitair onderwijs erg belangrijk. “Wat jullie hier in het noorden doen sluit daar mooi bij aan. De studenten die ik sprak zijn. De vakkrachten van de toekomst en die hebben we keihard nodig.”

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Docenten en studenten Firda openen nieuw schooljaar op een SUP-board

    Vandaag om 15:00
    • MBO

    Koningin Máxima aanwezig tijdens viering vijftien jaar erevoorzitterschap Wijzer in geldzaken

    Vandaag om 13:47

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland