Basisscholen in Drenthe kregen bezoek van Sinterklaas
6 december 2024 om 11:23
< 1 min lezen

Basisscholen in Drenthe kregen bezoek van Sinterklaas

Basisscholen in Drenthe kregen gisteren op 5 december bezoek van Sinterklaas. Dat gebeurde niet altijd op de traditionele manier. Leerlingen uit Weerdinge zagen namelijk Sinterklaas overvliegen in een helikopter. Het feest kon gelukkig gewoon doorgaan, want Sint landde veilig naast de school. Dat meldt RTV Drenthe.

Bij basisschool De Drift in Grolloo was het spannend of Sinterklaas wel aan zou komen. De boot van de goedheiligman zat namelijk vast op het Amerdiep. Alle schoolkinderen moesten naar de ijsbaan komen om daar Sinterklaas en zijn Pieten te verwelkomen. In een piepklein zeilbootje komen ze uiteindelijk aan.

Einde aan een spannende dag 

Directeur Dorien de Vries van obs De Drift laat weten dat er met de aankomst van de Sint een einde komt aan een hele spannende dag. “Maar ieder jaar staat Sinterklaas toch gewoon bij ons op de stoep.”

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland