ROVC organiseert meerdere workshops ‘Techniek voor HR’
Het programma start in de ochtend met een introductiecursus techniek, gevolgd door een workshop competentiemanagement. Hier leren deelnemers technisch talent te herkennen en te begeleiden in hun ontwikkeling middels persoonlijke opleidingsplannen. Vervolgens mogen HR-professionals zelf de handen uit de mouwen steken tijdens een leerzame, praktische techniekworkshop. Het programma sluit af met een tour langs alle verschillende technieken in het TechCenter van ROVC en een borrel om ervaringen uit te wisselen.
Vier workshops
Er staan op dit moment vier ‘Techniek voor HR’-workshops op de planning, elk toegespitst op een specifieke sector waarin HR-professionals met techniek te maken hebben.
- Dinsdag 18 februari: Industrie
- Dinsdag 11 maart: Recruiters & Consultants
- Dinsdag 18 maart: Installatiebranche
- Dinsdag 25 maart: Liftbranche
Gratis
De workshops zijn gratis bij te wonen en worden gegeven in het ROVC TechCenter in Ede. Het programma duurt van 9.00 uur tot circa 16.00 uur. Aanmelden kan via deze link. Let op: aanmelden is verplicht en het aantal plaatsen beperkt.
Door: Nationale Onderwijsgids