Vindicat schorst leden tijdelijk na uit de hand gelopen skireis
7 maart 2025 om 15:37
< 1 min lezen

Vindicat schorst leden tijdelijk na uit de hand gelopen skireis

Studentenvereniging Vindicat heeft een aantal leden tijdelijk geschorst vanwege een uit de hand gelopen skireis naar het Franse Risoul. Er wordt nog onderzocht wie wat precies gedaan heeft. Dat meldt RTL Nieuws.

De studenten gingen zelfstandig op reis met reisorganisatie Sunweb. Deze skireis was niet georganiseerd vanuit Vindicat. De studentenvereniging uit Groningen heeft weinig met het voorval te maken, maar voelt zich wel verantwoordelijk voor wat leden buiten de vereniging uitspoken.

Tijdelijk geschorst 

Op dit moment worden de leden nog niet definitief geschorst, omdat er heel veel verhalen rondgaan. De leden die tijdelijk geschorst zijn, waren wel duidelijk in beeld.

Wangedrag in een hotel in Risoul 

Studenten zijn uit het hotel in Risoul gezet nadat ze een deur hadden gesloopt en op balkons en liften hadden geplast en gepoept. De Landelijke Kamer van Verenigingen (LKvV), de overkoepelende organisatie corpora, is wel blij hoe Vindicat de situatie oppakt.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van hbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • HBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • HBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland