ROC-studenten opgepakt voor het neerschieten van een medestudent
7 mei 2025 om 16:05
< 1 min lezen

ROC-studenten opgepakt voor het neerschieten van een medestudent

Twee zeventienjarige ROC-studenten zijn dinsdagavond 6 mei aangehouden in verband met een schietpartij aan de Gare du Nord in Amsterdam. Bij de schietpartij raakte een twintigjarige medestudent gewond. Dat meldt NU.nl.

De politie heeft een vermoeden dat er in de ROC-school een ruzie was ontstaan, voorafgaand aan de schietpartij. Rond 14.45 uur kreeg de politie een melding van een schietpartij binnen. Eenmaal ter plaatse trof de politie een gewonde man aan. Hij is bij kennis naar het ziekenhuis gebracht met een ambulance. De twee verdachten waren spoorloos.

Verdachten 

Diezelfde avond zijn de verdachten aangehouden door de politie. Een van de verdachten heeft geschoten, de andere was betrokken bij de schietpartij. Beide verdachten komen uit Amsterdam en mogen alleen contact hebben met hun advocaat.

Door: Nationale Onderwijsgids /Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • MBO

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • MBO

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland