Zuyd Hogeschool komt met 10-weekse hbo-modules voor werkende Limburgers
Zuyd Hogeschool komt met een aantal 10-weekse hbo-modules voor Limburgers die willen doorstuderen maar geen tijd hebben voor een volledige opleiding. Voor mensen met een gezinsleven of drukke baan is het bijvoorbeeld lastig om een 4-jarige verplichting aan te gaan. De microcredential van Zuyd Hogeschool is een erkend diploma dat samen met het bedrijfsleven is ontwikkeld. Dit meldt L1Nieuws.
Door afzonderlijke blokken te volgen of modules te stapelen, kunnen studenten uiteindelijk toewerken naar een volwaardig hbo-diploma, maar ook met een erkend kwaliteitskeurmerk kunnen ze al verder.
“De wereld verandert razendsnel: kunstmatige intelligentie, geopolitieke spanningen die invloed hebben op productieketens. Al die trends veranderen processen. Bedrijven geven massaal aan dat er behoefte is aan flexibele opleidingen”, legt docent Geert Hoeijmakers aan de faculteit technische bedrijfskunde uit. De hbo-module van Zuyd Hogeschool springt daar dus op in.