 
Verzekeringsmaatschappij ZLM biedt BHV-training voor in de eigen woning aan
Verzekeringsmaatschappij ZLM uit Goes organiseert voor hun klanten een speciale training bedrijfshulpverlening (BHV) voor in je eigen huis. Deze training geeft deelnemers tips en trucs hoe ze het beste een kleine brand kunnen blussen. Maar ook het verlenen van eerste hulp bij ongelukken in de woning komt aan bod. Dat meldt Omroep Zeeland.
ZLM heeft de laatste jaren meerdere trainingen bedacht voor hun klanten. Zo heeft de verzekeringsmaatschappij verkeerspraktijkdagen voor zestigplussers die het spannend vinden om de weg op te gaan. Jongvolwassenen leren tijdens de rijvaardigheidstrainingen hoe ze de weg op moeten en nu is er ook de BHV-training voor in huis.
BHV-training
Tijdens de BHV-training leren deelnemers in de praktijk hoe ze met een blusdeken of deksel een brand in een pan moeten blussen. Door het gebruik van een pop leren de deelnemers ook hoe ze op de juiste manier moeten reanimeren.
Effect op schademeldingen?
Of de BHV-trainingen ook echt effect hebben op het aantal schademeldingen van ZLM is nog onbekend. Men kan namelijk niet vaststellen of er door het volgen van een training ook branden of andere ongelukken voorkomen konden worden.
 
 
