22 september 2025 om 09:05
< 1 min lezen

Rijexamens stilgelegd vanwege stalkende oud-rijschoolhouder

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Oud-rijschoolhouder Henrie Kamps zijn gebiedsverbod rondom het CBR in Hengelo is onlangs afgelopen, maar hij wordt daar alweer dagelijks gezien. Meerdere rijexamens zijn vorige week stilgelegd omdat ze achtervolgd werden door Kamps. Dat meldt Oost.

Het CBR laat weten dat ze dit soms moeten doen. Examinatoren en instructeurs moeten zelf bekijken of ze het rijexamen stopzetten of niet. Het ligt eraan hoe lang Kamps de rijleswagens achtervolgt en hoe dichtbij hij bij de examinatoren komt.

Misstanden bij het CBR

Het CBR liet vorige week al weten dat ze niet veel kunnen doen tegen Kamps. De oud-rijschoolhouder doet onderzoek naar misstanden bij de examenritten van het CBR. Hij achtervolgt de auto’s om eventuele misstanden meteen vast te leggen. Examinatoren, instructeurs en examenkandidaten krijgen hier veel stress van.

Andere maatregelen

Het CBR en de gemeente Hengelo kunnen op dit moment niets zeggen over mogelijke andere maatregelen tegen Kamps.

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Keuringsplicht voor Nederlandse jongeren mogelijk over een tijdje ingevoerd

    14 november 2025 om 11:37
    • Cursussen

    Zwemleraar Sint-Oedenrode blijft tijdens onderzoek zedenzaak zestig dagen langer vastzitten

    13 november 2025 om 08:49

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht