Juf Mirjam van Het Driespan uit Puttershoek neemt afscheid van de leerlingen
16 juli 2025 om 17:55
< 1 min lezen

Juf Mirjam uit Puttershoek neemt afscheid van de leerlingen

Alle kleuters van basisschool Het Driespan in Puttershoek namen op woensdag 16 juli afscheid van juf Mirjam v.d. Griend. Na ruim veertig jaar in het basisonderwijs te hebben gewerkt, gaat juf Mirjam nu met pensioen. Dat meldt Hoeksch Nieuws.

Juf Mirjam werd door alle leerlingen van de onderbouw in het zonnetje gezet. De leerlingen gaven de juf een mooie versierde gieter en een bloempot. Alle leerlingen konden hun zelfgemaakte tekening van juf Mirjam in de bloempot doen.

Rijmboek 

De leerlingen zongen een liedje voor de juf en zij las hen voor. De kleuters hadden ook een mooi cadeau bedacht. Zij gaven een zelfgeschreven rijmboek cadeau, vol met kleurige tekeningen. Juf Mirjam trakteerde alle kleuters op ijsjes.

Uitzwaaien 

Tijdens de laatste schoolweek voor de zomervakantie zwaaien alle leerlingen en collega’s van Het Driespan juf Mirjam uit.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Koningin Máxima bezoekt grootste schoolband van Nederland

    Vandaag om 15:37
    • Basisonderwijs

    Misleidend lesmateriaal zuivelsector vervangen, nu ook aandacht voor plantaardige melk

    Vandaag om 14:03

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland