COC lanceert site met kinderboekentips over seksuele diversiteit
3 november 2022 om 15:47
< 1 min lezen

COC lanceert site met kinderboekentips over seksuele diversiteit

COC Nederland heeft een nieuwe website gelanceerd waarop kinderboeken te vinden zijn die als thema gender- of seksuele diversiteit hebben of die genderstereotypen aan de kaak stellen. De website queerkinderboeken.nl werd gelanceerd op een congres van COC en Rutgers over gender- en seksuele diversiteit in het primair onderwijs.

De boeken kunnen leerkrachten, ouders en andere opvoeders helpen om deze thema’s bespreekbaar te maken en om kinderen een inclusiever boekenaanbod te bieden, zo is de gedachte achter de website.

Queerboeken.nl

De website is een samenwerking tussen COC Nederland, de Leescoalitie en IBBY-Nederland en wordt mede mogelijk gemaakt door De Versterking. Het is een uitbreiding van het eerdere queerboeken.nl, dat zich richt op jongeren vanaf twaalf jaar.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    Vandaag om 14:59
    • Basisonderwijs

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Vandaag om 13:09

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant