5 maart 2013 om 13:53
< 1 min lezen

81.000 basisscholieren ’trekken aan de bel’

DEN BOSCH - De actie 'Wij trekken aan de bel', die op 14 maart door het Liliane Fonds wordt georganiseerd, vewacht nu al 81.000 basisscholieren uit heel Nederland. Dat staat te lezen op de website van de organisatie.

Met de actie wil het Liliane Fonds aandacht vragen voor het recht op onderwijs van kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden. In veel arme landen gaat het overgrote deel van deze kinderen namelijk niet naar school. De actie moet ook het milleniumdoel 2 onder de aandacht brengen, namelijk: ‘Alle kinderen naar school in 2015’.

Elke basisschool die meedoet aan de actie ‘Wij trekken aan de bel’, zal 250 euro opleveren voor schoolprojecten in Afrika. Het geld is afkomstig van de Nationale Postcode Loterij. Geïnteresseerde scholen kunnen zich nog opgegeven via de website van de actie.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Onderzoek naar lerarenopleidingen primair onderwijs biedt belangrijke inzichten

    Vandaag om 11:02
    • Basisonderwijs

    Pauline Slot nieuwe bijzonder hoogleraar op Leerstoel Integratieve pedagogiek kinderopvang-onderwijs

    Vandaag om 08:50

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland