7 maart 2023 om 10:55
< 1 min lezen

3 tips voor het huren van een rolcontainer

Welke container heb je nodig?

Als je een rolcontainer gaat huren, is het belangrijk om van tevoren te bedenken hoe groot de container moet zijn. Heb je erg veel afval, ga je bijvoorbeeld je hele huis verbouwen? Dan kun je best een flinke container gebruiken. Als je niet zo veel afval hebt, kun je ook met een kleinere container toe. Belangrijk, want hoe groter de container, hoe meer je natuurlijk moet betalen.

 

Let er ook op wat voor soort container je precies nodig hebt. Voor verschillende afvalsoorten bestaan namelijk veel verschillende containers. Je mag dan ook niet zomaar iedere afvalsoort in een container gooien. Verstandig dus om goed na te gaan welke container je precies huurt.

Hoe lang heb je de container nodig?

Ga je een container huren, dan is het ook slim om te bedenken hoe lang je de container nodig hebt. Je moet de container namelijk voor een bepaalde periode huren. Ga na hoe lang je verwacht over de verbouwing te doen en reken die tijd een beetje ruim. Het gebeurd namelijk vaak dat een verbouwing wat uitloopt en dan is het fijn als je nog wel een container tot je beschikking hebt.

Check of je een vergunning nodig hebt

Soms heb je een vergunning nodig voor het huren van een container. Het is natuurlijk belangrijk dat je dat even checkt. Doe je dat namelijk niet en heb je geen vergunning terwijl je die wel had moeten hebben, dan kun je daar een flinke boete voor krijgen. Dat is natuurlijk zonde. Het is daarom verstandig om eerst even bij de gemeente na te gaan of je een vergunning nodig hebt.

Relevante artikelen

Alles van van onze klanten
    • Basisonderwijs

    Honderden kinderen straks misschien zonder ontbijt of lunch op school door chauffeurstekort

    Vandaag om 12:26
    • Basisonderwijs

    DUO publiceert definitieve bekostigingsbeschikkingen voor 2025

    Gisteren om 14:41

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht