21 maart 2016 om 11:33
< 1 min lezen

ID College blijft dicht door grote brand

Het ID College in Katwijk blijft vandaag dicht. Door een grote brand in een leegstaand pand vlakbij de school krijgen de leerlingen vandaag een extra dag vrij. Er is geen schade aan de school. Dat meldt het Leidsch Dagblad. 

Rond kwart over vier vannacht kreeg de brandweer melding van een brand in een gebouw aan de Jan Evertsenlaan in Katwijk. Door grote rookontwikkelingen adviseerde de brandweer buurtbewoners om ramen en deuren gesloten te houden. Even was er de angst dat het vuur zou overslaan naar de vlakbij gelegen school, maar dat is voorkomen. Rond half 9 werd het sein brandmeester gegeven.

De mbo-studenten zijn door de brand vandaag vrij. De school blijft dicht. In verband met bluswerkzaamheden heeft de brandweer verschillende doorgaande wegen afgezet. 

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Economische mbo-opleidingen sluiten niet altijd goed aan op de arbeidsmarkt

    Gisteren om 12:42
    • MBO

    Eerste cleanroom op een mbo-instelling is in Helmond geopend

    17 oktober 2025 om 09:11

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant