25 april 2013 om 11:27
< 1 min lezen

Girls Night Out op Technische Universiteit Eindhoven

EINDHOVEN - Eén op de vijf studenten van Technische Universiteit Eindhoven is een vrouw. De Brabantse universiteit streeft naar meer studentes. Daarom houdt zij vanavond voor alle meisjes van middelbare scholen uit de regio Eindhoven de Girls Night Out. Dat meldt Deurne.nieuws.nl.

Tijdens de Girls Night Out, die vanavond om 18.45 uur begint, zijn niet alleen meisjes welkom. Iedere bezoekster mag haar moeder meenemen. Zij kunnen vanavond deelnemen aan een viertal workshops. U raadt het al: die worden verzorgd door vrouwen.

Na afloop van de Girls Night Out kunnen de bezoeksters borrelen met American Sweets. De donuts, cupcakes en chocolaatjes vallen vast in goede aarde.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Genoeg ouderverklaringen voor nieuwe middelbare school Zuidplas

    16 januari 2026 om 15:06
    • Voortgezet Onderwijs

    ‘Scholen overvraagd door eenzijdige focus op mentaal welzijn leerlingen en studenten’

    15 januari 2026 om 12:12

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht