Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Directeur SBO De Watertuin

Bedrijf:
Watertuin
Functietitel:
Directeur SBO De Watertuin
Online datum:
08-11-2019
Plaats:
Almere
Sector:
Speciaal (Basis) Onderwijs
Omschrijving:
De Almeerse Scholen Groep is voor SBO De Watertuin op zoek naar een
 
Directeur
1,0 fte

 
 
Over SBO De Watertuin
SBO De Watertuin is een gezellige, warme school in Almere Stad met ruim 300 leerlingen. Binnen onze school streven we naar een maximale ontplooiing van onze leerlingen en teamleden. Daarbij gaan we uit van ieders behoefte en drijfveren. Met ons brede aanbod bieden wij onze leerlingen goed onderwijs en passende ondersteuning, zodat zij zich in een veilige en rustige omgeving kunnen ontwikkelen. Bij De Watertuin kan je een nieuwe start maken in je persoonlijke ontwikkeling. 
 
Wie we zoeken
Het team kijkt ernaar uit om samen met jou verder te werken aan de toekomst van de school. We zoeken een ervaren directeur met hart voor het SBO. Onze school is volop in ontwikkeling; organisatorisch én onderwijsinhoudelijk. Wij zoeken een directeur die de handen uit de mouwen wil steken en het team in deze ontwikkeling meeneemt door duidelijke lijnen uit te zetten. Iemand die wil verbinden, een echte people manager.
Je staat met het team, ouders, verzorgers en leerlingen pal voor ons onderwijs en zoekt daarom strategische samenwerking met partners in en om de school. Een weloverwogen wijze van communiceren is hierbij essentieel.
 
ASG: de leukste werkgever van Flevoland
Als directeur van SBO de Watertuin maak je onderdeel uit van De Almeerse Scholengroep (ASG). Dit schoolbestuur telt 37 basisscholen, twee scholen voor speciaal basisonderwijs en acht scholen in het voortgezet onderwijs in Almere. ASG staat voor goed en divers onderwijs voor ieder kind tussen de 4 en 18 jaar. Ieder kind is anders, leert anders en ontwikkelt zich op een eigen manier. Door onze kwaliteit en diversiteit kunnen wij iedere leerling de basisschool en voortgezet onderwijs bieden die bij hem of haar past.
Binnen ASG zijn er veel mogelijkheden om samen te werken en professionele ontwikkeling. Als directeur van SBO De Watertuin werk je nauw samen met andere schooldirecteuren aan de kwaliteitszorg binnen je eigen school en bij ASG.

 
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training