Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Economie & Ondernemen / economie

Bedrijf:
Veurs Voorburg
Functietitel:
Docent Economie & Ondernemen / economie
Online datum:
25-03-2020
Aanvang functie:
01-08-2020
Plaats:
Voorburg
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
1 fte
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Wij zijn:
  • Veurs Voorburg is een kleinschalige vmbo met onderwijs op basis- kader- gemengde- en theoretische leerweg. Leerlingen kiezen na leerjaar 2 voor de profielen zorg en welzijn (ZW), Economie en ondernemen (E&O) of dienstverlening en producten (D&P).
  • Door de kleinschaligheid bestaat er een informele sfeer tussen collega’s en kennen wij onze leerlingen. Dit zorgt voor een prettige werkomgeving waar je snel je plek kan vinden en waar je snel ondersteuning krijgt. 
 Wij zoeken:
  • Veurs Voorburg is op zoek naar een docent Economie & Ondernemen /  economie. 
  • Economie en ondernemen is een van de profielen binnen onze school. Lessen worden gegeven in de bovenbouw. Aangevuld met lessen economie in de bovenbouw en/of onderbouw.
  • Als docent maak je deel uit van het E&O team. Een klein onderwijskundig team rondom de E&O-leerlingen.
Wij bieden:
Goede begeleiding in een prettige en lerende omgeving:
  • Alle startende docenten, ongeacht de onderwijservaring, worden begeleid door een van onze coaches. Zij bieden individuele begeleiding en organiseren intervisiebijeenkomsten met andere startende docenten en stagiaires.
  • Veurs Voorburg is ook onderdeel van NOD-Haaglanden (een opleidingsschool in Den Haag) waardoor jaarlijks verschillende stagiaires, voor diverse vakken aan onze school verbonden zijn. 
 
Lesgeven aan vmbo-leerlingen:
Lesgeven op het vmbo vraagt om flexibiliteit en vakmanschap. De feedback van leerlingen is direct en eerlijk. Dit vraagt iets van de docent die voor de klas staat. 

Ervaring:
Relevante ervaring is gewenst. 


Wist je dat alle scholen van Spinoza werken met het COOL-platform. Via COOL hebben leerlingen en docenten via een centraal dashboard toegang tot applicaties zoals Magister, Google Classroom, digitaal lesmateriaal en apps. Als medewerker kun je trouwens via een app je salarisstrook bekijken en persoonlijke wijzigingen doorgeven, wel zo makkelijk!

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training