Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Full time groepsleerkracht groep 3 bij OBS Kasteel Spangen

Bedrijf:
Stichting BOOR
Functietitel:
Full time groepsleerkracht groep 3 bij OBS Kasteel Spangen
Online datum:
13-08-2019
Plaats:
Rotterdam
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
1.0
Omschrijving:
ONS VERHAAL

Stichting BOOR draagt zorg voor kwaliteit in het onderwijs. (speciaal) Basisonderwijs, voortgezet onderwijs en (voortgezet) speciaal onderwijs in Rotterdam en omstreken. Ongeveer 80 scholen vallen onder onze stichting, waaronder obs DUO 2002..
Obs Duo 2002 (vanaf 1 augustus 2019 verder als obs Kasteel Spangen) is een dynamische basisschool in de wijk Spangen in de deelgemeente Delfshaven, die veiligheid en respect als kernwaarden heeft.
We zijn een middelgrote school waar leerkrachten, leerlingen en ouders de schoolgemeenschap vormen. De school wil kinderen een veilige en uitdagende leeromgeving bieden, waar zij elke dag met plezier kunnen leren. Als een kind zichzelf mag zijn, gaan leren en groeien hand in hand. De leerkrachten op obs Kasteel Spangen leren de kinderen vaardigheden aan om verantwoordelijkheid te nemen en tot een zelfstandige leerhouding te komen. Een belangrijke voorwaarde is dat er de mogelijkheid is om samen en van elkaar te leren. Dit geldt zowel voor leerlingen als voor teamleden!
Naast het reguliere lesaanbod is veel aandacht voor de brede vorming van leerlingen dmv het aanbod binnen het Verlengd Dag Arrangement.

Samen met stichting LeerKRACHT werken we elke dag samen aan een nog betere school. Op onze school heerst een professionele cultuur van ‘elke dag samen een beetje beter’. We hebben de ambitie om als team intensief samen te werken om het onderwijs op obs Kasteel Spangen naar eigen inzicht te verbeteren door gezamenlijke doelen te stellen, opgeknipt in overzichtelijke leerkrachtacties. Zo kunnen we snel bijstellen en voelen we ons gezamenlijk verantwoordelijk.
Wij bieden:

 • Een baan op een leuke school met een geweldig, hardwerkend team
 • Een fijne werksfeer en collegiale ondersteuning
 • De ruimte om je verder te ontwikkelen en in jezelf te investeren
 • Fantastische kinderen en betrokken ouders.

Wij vragen:

 • Een collega, die gemotiveerd en enthousiast is en die wil meewerken aan eigentijdse onderwijsvernieuwingen en innovaties
 • Een collega, die een flexibele instelling heeft
 • Een collega, die een proactieve en open houding heeft naar collega’s en ouders
 • Een collega, die een teamspeler is
 • Een collega, die kinderen activeert, stimuleert en uitdaagt
 • Een collega, die leerlingen en ouders hoort en ziet en dus beschikt over goede contactuele eigenschappen
 • Een collega, die ouders ziet als partners bij de ontwikkeling van hun kinderen.Nadere informatie en solliciteren:
Zie jij aansluiting met ons verhaal? Enthousiast of nieuwsgierig geworden? Leuk! Stuur dan je C.V. en motivatie naar ons toe sollicitatie@stichtingboor.nl en aan de hand daarvan nodigen wij je uit voor een kennismakingsgesprek met één van onze Recruiters, dit kan overigens ook telefonisch. Zijn we allebei enthousiast, dan nodigen we je graag uit voor een gesprek op de school zelf en gaan we inhoudelijk dieper in op de functie en de visie van de school. Uiteraard zijn we daarna nog enthousiaster geworden van elkaar en dan is het slechts een kwestie van formaliteiten afhandelen en start jij als nieuwe aanwinst op onze school. De kinderen kijken in ieder geval al uit naar jouw komst.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training