Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Nederlands (tweedegraads)

Bedrijf:
Sint-Oelbertgymnasium
Functietitel:
Docent Nederlands (tweedegraads)
Online datum:
18-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Provincie:
Noord-Brabant
Plaats:
Oosterhout
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,5 - 0,6 fte
Dienstverband:
Vast
Uren:
in overleg
Omschrijving:

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, nieuwsgierige en collegiale docent Nederlands die onze school en sectie voor de lange termijn komt versterken. We bieden voor komend schooljaar 12-15 lessen in de onderbouw van ons fijne gymnasium, waarbij de mogelijkheid bestaat om op termijn het aantal uren uit te bouwen.

Geschikte kandidaten zijn in het bezit van een tweedegraads bevoegdheid Nederlands of studeren komend schooljaar af. De persoon die we zoeken, kan goed inschatten wat onze leerlingen op het gebied van verrijkende en uitdagende opdrachten nodig hebben. Tegelijkertijd biedt onze toekomstige collega voldoende handvatten en structuur voor leerlingen die nog moeten ontdekken wat 'leren leren' nu precies inhoudt. Je voelt je in de onderbouw als een vis in het water en werkt toe naar het behalen van leerdoelen die in overleg met de sectie worden omschreven. Met veel enthousiasme draag je kennis over en help je de vaardigheden van leerlingen te ontwikkelen. Daar waar nodig pas je de werkvormen hierop aan.

Word je enthousiast van bovenstaande omschrijving? Laat ons weten wie je bent! We maken graag op korte termijn kennis met je. geeft naar verwachting 12 tot 16 lessen aan de onderbouw van ons zelfstandige gymnasium. De gesprekken staan gepland op dinsdag 29 juni. Neem voor meer informatie contact op met Brigitte van der Kraan (personeelsfunctionaris). 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Studiecentrum Rechtspleging (SSR)

Cursusmanager Strafrecht

Meer vacatures...
Fontys Hogescholen via TwynstraGudde Executive Search

Directeur Fontys Hogeschool HRM en Psychologie

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur Dienst Onderwijs & Onderzoek

Meer vacatures...