NOG Vacature Directeur met visie

Bedrijf:
Schoolbestuur Stichting Westelijke Tuinsteden
Functietitel:
Directeur met visie
Online datum:
14-03-2019
Aanvang functie:
01-08-2019
Plaats:
Amsterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,6-1,0
Dienstverband:
Vast
Omschrijving:
Directeur met visie
Openbare basisschool de Punt in Amsterdam zoekt per 1 augustus 2019 een nieuwe directeur die met lef en liefde leiding geeft aan ons vooruitstrevende en enthousiaste team van 35 collega’s, om samen te zorgen voor de toekomstige (onderwijs-) ontwikkeling van onze school en 450 leerlingen.

Onze Missie
Onze leerlingen zijn zelfstandig en zelfverzekerd, leren van zichzelf, ons en elkaar, zijn verantwoordelijk en voorbereid op hun toekomst. Hierbij hanteren wij vier belangrijke punten:
  • Uitgangspunt: iedere leerling (ieder mens) is anders.
  • Speerpunt: onderwijs voor een brede ontwikkeling.
  • Verbindingspunt: onderwijs doe je samen.
  • Ontmoetingspunt: een veilige en aantrekkelijke plek.
     
Jouw profiel
Wij zoeken een directeur die onze missie onderschrijft en beschikt over onderwijskundige kennis en visie. Vanuit die basis ben je bevlogen om de ontwikkeling van leerlingen in brede context te optimaliseren. Je neemt de leiding in het uitzetten van de strategie en begeleidt het team om hier uitvoering aan te geven. Daarbij ben je transparant in je verwachtingen en investeert in een professionele cultuur. Dat wil zeggen dat je verbindende kwaliteit hebt, oog hebt voor de mens achter de leerkracht en medewerkers aanspreekt op hun functioneren.
Werken op de Punt betekent werken in een omgeving met een grote culturele diversiteit. Waardering voor culturele verschillen en een goed inlevingsvermogen zijn daarom van belang om effectief leiding te geven aan de school. Als directeur ben je zichtbaar in de school en toegankelijk voor de kinderen, medewerkers en ouders. Je staat stevig in je schoenen en beschikt over een gezonde dosis humor.

Wat bieden wij?
Uitstekende arbeidsvoorwaarden conform de CAO PO (Schaal DC, max € 5014) en een aanvullende reiskostenregeling. Wij bieden medewerkers de ruimte om zich verder te ontwikkelen binnen een lerende organisatie.

Verdere informatie
Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Jochem van Bloois, adviseur HRM, via 020 – 346 06 94 of j.van-bloois@stwt.nl óf kijk op onze website: www.obsdepunt.nl 

Solliciteren?
Stuur uiterlijk 23 maart je motivatie en CV naar j.vanbloois@stwt.nl

Nb. Er is ook een mogelijkheid om de vacature niet door één, maar door twee personen te laten invullen. Dit biedt onder andere de mogelijkheid om de functie in deeltijd in te vullen. Voorwaarde is wel dat beide kandidaten over voldoende complementaire kwaliteiten beschikken om de taken en verantwoordelijkheden die horen bij het directeurschap, naar behoren te vervullen.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training