Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Nederlands

Bedrijf:
Scholengemeenschap Lelystad
Functietitel:
Docent Nederlands
Online datum:
14-01-2021
Plaats:
Lelystad
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,6-0,8 fte
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:
Wij moeten een zieke collega missen. Ben jij dé docent Nederlands die zorgt dat onze leerlingen in de onderbouw van het havo/vwo de kwalitatief goede lessen krijgen die zij gewend zijn? Wil je daarnaast graag met anderstalige leerlingen aan de slag? Dan hebben wij een mooie uitdaging voor jou.
Goed en fout taalgebruik, spelling, spreken en presenteren, nieuwe woorden en jongerentaal. We kunnen geen dag zonder de Nederlandse taal. Dat geldt zeker voor onze leerlingen in de onderbouw van het havo/vwo. Met jouw onderwijsvisie en passie voor de doelgroep, weet jij op creatieve wijze het vak Nederlands op deze leerlingen over te brengen.
Wil je daarnaast ook nog iets betekenen voor onze anderstalige leerlingen? Met een uitbreiding van 0,6 naar 0,8 fte leer jij leerlingen die rechtstreeks uit het buitenland komen, en/of die onvoldoende taalvaardig zijn, de Nederlandse taal op een dusdanige manier te beheersen dat zij in het regulier onderwijs kunnen meedraaien. Een mooie uitdaging die jij zonder twijfel aan durft te gaan. Dat doe je bij Porteum, een school die volop in ontwikkeling is en waar kansen en mogelijkheden voor de toekomst openliggen.
Kleur buiten de lijntjes bij Porteum
 
Samen is beter
We bouwen nú aan de campus. Letterlijk. De gloednieuwe, hypermoderne, ruime en duurzame Porteum-campus met innovatieve IT- en klimaatsystemen is dé plek waar vanaf augustus 2021 alle leerlingen en collega’s bij elkaar komen. Porteum is goed bereikbaar met de auto, fiets én openbaar vervoer.
Tot we de schooldeuren van deze campus openen werk jij mee aan de ontwikkeling van ons onderwijs vanuit SGL.
Je komt in een fijn team van vakkundige en enthousiaste docenten. Stuk voor stuk collega’s die zich hard maken voor de leerlingen, net als jij. De lijnen zijn kort en de sfeer is informeel.

 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training