Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Leerkracht groep 6/7

Bedrijf:
Rehobothschool
Functietitel:
Leerkracht groep 6/7
Online datum:
22-05-2020
Aanvang functie:
01-08-2020
Plaats:
Rijswijk
Sector:
Speciaal (Basis) Onderwijs
Omschrijving:
Over ons
De Rehoboth is een school voor speciaal basisonderwijs. Op deze school kan je al je kwaliteiten benutten om kinderen met een extra onderwijsbehoefte te begeleiden. Onze school heeft een heel diverse doelgroep met een klein en betrokken team. Het is onze missie kinderen de ruimte te bieden zich te ontwikkelen tot gelukkige, zelfstandige en sociaalvaardige mensen.

Over jou
Werken op SBO Rehoboth is zelden saai. Kinderen vragen veel van jou als leerkracht; dat doet iets met je als mens.  Wij zien dit werk dan ook als topsport. Interpersoonlijk en pedagogisch ben je een kei. Je bent in staat een vertrouwensband op te bouwen met het kind als voorwaarde voor het leren. Het kind en zijn of haar gedrag weet je te onderscheiden. Didactisch ben je in staat tot een vakkundige afstemming van het onderwijsaanbod op de behoeften van de leerling. Jouw kracht ligt  in het bieden van een veilige leeromgeving voor de kinderen.  Het is belangrijk dat je gedreven bent en dat je er plezier in hebt om samen met leerlingen en collega’s te zoeken naar manieren om kinderen tot ontwikkeling te brengen. Daarbij weet je de (soms moeilijke) balans te bewaren tussen professionele betrokkenheid en distantie.
Je werkt in een klein betrokken team van onderwijsprofessionals die allemaal iedere dag hun best doen alles uit de leerlingen te halen. Je krijgt alle kans om je te ontwikkelen in je vak. We proberen ons onderwijs steeds te verbeteren door gebruik te maken van nieuwe inzichten.
Je bent in het bezit van een pabo-diploma, eventueel aangevuld met een Master Sen. Ben jij een zij-instromer? Dan ben je ook van harte welkom om te solliciteren. In dat geval werk je eerst een poosje samen met een ervaren leerkracht voordat je je eigen groep krijgt.

Wat ga je vooral doen?
  • Een goede band opbouwen met de leerlingen zodat ze vertrouwen kunnen opbouwen in hun eigen kunnen
  • Lessen verzorgen die afgestemd zijn om de behoeftes van de leerlingen.
  • Actief en betrokken samenwerken binnen ons kleine team.
Alles op een rijtje
  • Fulltime groepsleerkracht groep 6/7
  • SBO Rehobothschool in Rijswijk
  • Startdatum: 1 augustus 2020
  • Functieschaal: 11
  • Omdat we willen dat je goed binnen ons team past, vragen we toekomstige leerkrachten altijd om een dag(deel) mee te draaien.
  • Je bent in het bezit van een pabo-diploma
  • Ben jij een zij-instromer? Dan ben je ook van harte welkom om te solliciteren. In dat geval werk je eerst een poosje samen met een ervaren leerkracht voordat je je eigen groep krijgt.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

NOG vind eeb cursus of training