Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Wiskunde 1e en 2e graad op diverse scholen van Quadraam (nieuwe schooljaar)

Bedrijf:
Quadraam
Functietitel:
Docent Wiskunde 1e en 2e graad op diverse scholen van Quadraam (nieuwe schooljaar)
Online datum:
04-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Duiven
Sector:
Voortgezet Onderwijs
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Docent Wiskunde 1e en 2e graad op diverse scholen van Quadraam
Ben jij een enthousiaste docent Wiskunde? Heb jij interesse om op verschillende scholen van Quadraam te werken? Of werk je al op een van onze scholen en wil je graag tijdelijk je uren uitbreiden? Dat kan! Lees snel verder.

WAT GA JE DOEN?
Wiskundelessen geven. Voor diverse scholen van Quadraam zoeken wij collega’s. Er ontstaan reguliere vacatures, maar ook vacatures in het kader van NPO.
Voor jou de manier om kennis te maken met Quadraam, de Gelderse Onderwijsgroep en haar scholen. Wil je weten welke scholen bij Qaudraam horenn? Bekijk ze hier.
 
Lesgeven doe jij op een enthousiaste en inspirerende manier. Je weet onze leerlingen te boeien. Ook daag je ze uit, en bied jij volop ruimte aan de leerlingen om te ontdekken en zelf te leren. Het is je tweede natuur om te bekijken wat onze leerlingen nodig hebben en je past je werkvormen daarop aan. Je bent een coach voor je leerlingen en een prettige en energieke collega voor je team. Jij herkent jezelf in de woorden: flexibel, enthousiast, pro-actief, teamspeler, stevige persoonlijkheid, inspireren & motiveren.
 
WAT BIEDEN WIJ JOU?
Wij bieden jou een inspirerende en uitdagende werkomgeving op een van onze scholen (of misschien wel een combinatie). Daarbij hoort natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden conform CAO VO.
  • Een dienstverband voor 0,2- 0,9 FTE, of uitbreiding met tijdelijke uren op je huidige contract.
  • Inschaling vindt plaats op basis van jouw kennis en ervaring.
  • Vrij tijdens de schoolvakanties.
  • 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 8%.
  • Een persoonlijk budget van 50 uur bij een fulltime dienstverband. Deze kun je naar wens inzetten. Je hebt bijvoorbeeld de mogelijkheid om fiscaal aantrekkelijk te sporten, een extra vrije dag voor een weekendje weg, aankopen doen via Coolblue, Bol.com etc. Of een toeslag van 3% bovenop je brutosalaris wanneer sprake is van volledige vervanging wegens ziekte.
  • Een standaard reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer van € 0,12 per kilometer, conform CAO VO.
  • Een goede en aantrekkelijke pensioenregeling bij Pensioenfonds ABP. 
  • Jouw persoonlijke ontwikkeling vinden wij ook belangrijk. Daarom hebben wij onze huisacademie Quriuz. Je kunt via Quriuz diverse masterclasses en workshops volgen, maar ook netwerken met andere docenten. Daarnaast hebben wij Q-Highschool waarbij onze docenten innovatieve projecten kunnen opzetten en begeleiden.
  • Ruimte en vrijheid om de regie te pakken in je werk.
WAT VRAGEN WIJ?
Om deze functie succesvol in te vullen, zijn wij op zoek naar docenten Wiskunde. Uiteraard ben je in het bezit van een 1e of 2e graads bevoegdheid of heb je deze bijna op zak. 
 
LATEN WE KENNISMAKEN!
Meer informatie over Quadraam en de verschillende scholen lees je op www.quadraam.nl en www.werkenbijquadraam.nl. Solliciteren kan via ‘solliciteer nu’ op onze werken bij website tot en met 20 juni 2021. Geef bij je sollicitatie aan welke scholen jouw interesse hebben, en hoeveel uren je beschikbaar bent

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Stichting LVO

Rector LVO scholengroep Heerlen

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur de Nieuwste Pabo

Meer vacatures...
B&T organisatieadvies B.V.

Afdelingsleider Bertrand Russell College

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training