Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Staflid Onderwijs & Kwaliteit

Bedrijf:
PCBO Apeldoorn
Functietitel:
Staflid Onderwijs & Kwaliteit
Online datum:
19-09-2022
Plaats:
Apeldoorn
Sector:
Basisonderwijs
Uren:
32
Omschrijving:
Wat kun jij ons nog leren als het gaat over onderwijskwaliteit?

De afdeling Onderwijs & Kwaliteit zoekt een inspirerende verbinder.

Staflid Onderwijs & Kwaliteit
Apeldoorn, 32 uur per week

Ons onderwijs kan altijd beter. En daar kun jij een wezenlijke bijdrage aan leveren. Bij PCBO Apeldoorn zijn we namelijk op zoek naar een daadkrachtig staflid voor onze afdeling Onderwijs & Kwaliteit. Een stevige baan met een divers takenpakket in een dynamische omgeving.

In jouw rol adviseer en ondersteun je het College van Bestuur en 25 schooldirecteuren en ben je de kartrekker bij de uitvoering en ontwikkeling van ons onderwijs- en kwaliteitsbeleid. Ons gezamenlijk doel is uitdagend: het beste onderwijs verzorgen voor de kinderen op onze basisscholen. Ga er maar aan staan.

Je bent analytisch sterk, hebt een duidelijke visie op onderwijs en onderwijsinnovatie en oog voor maatschappelijke en politieke ontwikkelingen. Je bent een echte netwerker die weet te verbinden en het schakelen tussen strategie en uitvoering gaat jou gemakkelijk af. Fijn, zo’n ervaren professional in ons team.

Met jouw kennis en kunde lever je een bijdrage aan belangrijke thema’s als kansengelijkheid, passend onderwijs en onze lerende organisatie. Je spreekt je uit, spiegelt en durft te interveniëren. Daarbij reflecteer je op je eigen gedrag en wil je continu leren en verbeteren.

Jij bent dus wel iemand. En we verwachten veel van je. Maar we hebben ook heel wat te bieden. Een uitdagende baan, een fijne werkplek, inspirerende collega’s, een goed salaris en volop kansen om jezelf verder te ontwikkelen. Klinkt goed, toch? Zullen we kennismaken?

Wat bieden we jou?
Werken bij PCBO Apeldoorn heeft veel voordelen:
 • Een mooie samenwerking met alle collega's van het stafbureau op de werkterreinen Onderwijskwaliteit, Financiën, HR, Communicatie, Facilitair en ICT.
 • Veel zelfstandigheid in een uitdagende functie bij een dynamische organisatie.
 • Ruimte om jouw vaardigheden, kennis en talenten verder te ontwikkelen.
 • Veel mogelijkheden voor scholing, professionalisering en persoonlijke ontwikkeling (zie hiervoor ook PCBO, Me+U en YouTube).
 • Ruim aantal vakantiedagen (53 dagen bij een fulltime dienstverband). Het is mogelijk een deel je vrije dagen te laten uitbetalen.
 • Tijdelijke benoeming voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inschaling in schaal 12 ofwel maximaal € 6059,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband (exclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering).

Kortom; ben jij die collega Onderwijs & Kwaliteit die wij zoeken?

Stafbureau PCBO Apeldoorn
Wij zijn PCBO Apeldoorn. Een onderwijs-organisatie van 25 basisscholen in Apeldoorn. Onze scholen werken samen met kinderen en ouders om het beste in hen naar boven te halen. Lees meer over onze organisatie, onze identiteit en scholen op www.pcboapeldoorn.nl.

We ondersteunen de scholen vanuit het stafbureau, waar jij ook komt te werken. Dit team adviseert, ondersteunt en werkt nauw samen met de scholen als het gaat om onderwijskwaliteit, personeelsbeleid, marketing & communicatie, financiën, faciliteiten, inkoop en ICT. Dit team adviseert ook de College van Bestuur, elk vanuit z’n eigen expertise.

PCBO Apeldoorn streeft naar topwerkgever-schap. Dit betekent dat je wordt gezien en we je motiveren om je te blijven ontwikkelen. Wij geven je de ruimte en het vertrouwen om te groeien en je talenten volop in te zetten. Lees meer hierover op onze website. www.pcboapeldoorn.nl/topwerkgever


Wat gebeurt er na jouw sollicitatie?
 • Solliciteren
 • Terugkoppeling selectie
 • 1e gesprek
 • 2e gesprek
 • Arbeidsvoorwaardengesprek
 • Referenties navragen
 • Assessment
 • Kennismaking

Heb jij het volgende in huis?
 • Je beschikt over een wo-werk- en denkniveau (een academische opleiding heeft de voorkeur).
 • Je beschikt over voor het onderwijs voldoende maatschappelijke ervaring en beroepservaring.

Wij zijn op zoek naar een collega die:
 • vlieguren heeft gemaakt in het vak, of aanverwante vakgebieden;
 • vernieuwt en weet te borgen;
 • continu gericht is op verbetervoorstellen t.b.v. het werkveld Onderwijskwaliteitszorg;
 • in staat is voorstellen te formuleren in adviesrapportages;
 • kan omgaan met verschillende belangen;
 • kan schakelen (en soms ook balanceren) in de diversiteit van de te vervullen rollen;
 • zich prettig beweegt in alle lagen van de organisatie en besluitvormingscircuits;
 • beschikt over organisatiesensitiviteit en verbindende kwaliteiten;
 • analytische vaardigheden inzet wanneer nodig;
 • ervaren is in de dialoog als discussie en ook het verschil hiertussen scherp ziet;
 • goed kan luisteren en oog heeft voor de ander.

Heb je interesse?
Gaat jouw inzet een bijdrage leveren aan het onderwijs op onze scholen? Dan leren we je graag kennen!

Vul vóór 9 oktober het sollicitatieformulier in en vul dit aan met je motivatie en cv.
Het 1e sollicitatiegesprek staat gepland op maandag 17 oktober, het 2e sollicitatiegesprek vindt plaats op woensdag 19 oktober 2022.

Wil je meer informatie over PCBO, het stafbureau, de afdeling Onderwijs & Kwaliteit of heb je vragen over de functie? Stel ze dan aan Esther Kopmels, College van Bestuur, te bereiken via 055 527 72 78. 

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures