Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Leerkracht groep 6 en leerkracht groep 1/2

Bedrijf:
OBS Lucas van Leyden
Functietitel:
Leerkracht groep 6 en leerkracht groep 1/2
Online datum:
14-06-2021
Aanvang functie:
21-09-0001
Plaats:
Leiden
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,0 en 0,6/1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Leerkracht groep 6 (1,0 fte)
Leerkracht groep 1/2  (0,6 fte evt. uit te breiden tot 1,0 fte)

Wie zoeken we?
Hé, avonturier! Ben jij die leerkracht met een duidelijke onderwijsvisie die energie en voldoening haalt uit het werken met collega's voor eigentijds onderwijs aan kinderen? Stel dan je kompas af op OBS Lucas van Leyden en kom ons team versterken. Samen brengen we onze leerlingen creativiteit, nieuwsgierigheid, plezier en zelfvertrouwen bij zodat ze de stap naar hun toekomst kunnen maken. Bouw jij met ons mee aan een professionele cultuur en team- en onderwijsontwikkeling?!

Wie zijn we?
OBS Lucas van Leyden is een openbare basisschool in hartje Leiden met twee locaties. In beide zijn groep 1 t/m 8 gehuisvest. Wij zijn trots op ons warme, leergierige en ervaren team, het prettige pedagogisch klimaat en onze diverse leerlingpopulatie. Ons onderwijs wordt op dit moment gekenmerkt door veel aandacht voor sport, kunst en cultuur, coöperatieve werkvormen, KIVA, het aanbieden van Engels vanaf groep 1 en we zijn vooral volop in ontwikkeling!  De komende jaren gaan we voor het vormgeven van thematisch werken, creatief denken en het doelgerichte effectieve lessen.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Fontys Hogescholen via TwynstraGudde Executive Search

Directeur Fontys Hogeschool HRM en Psychologie

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur Dienst Onderwijs & Onderzoek

Meer vacatures...