Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature leerkracht kleutergroep

Bedrijf:
OBS Het Atelier
Functietitel:
leerkracht kleutergroep
Online datum:
10-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Diemen
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,4 - 1
Dienstverband:
Vast
Omschrijving:
“Leren voor het leven”: dat is het motto van het onderwijs op OBS Het Atelier.

De school wil de kinderen opleiden tot ondernemende, onderzoekende, leergierige, zelfstandige en sociale individuen. Die goed samen kunnen spelen, werken en leven.

Over een jaar verhuist onze school naar een nieuw schoolgebouw in Holland Park met prachtige onderwijsfaciliteiten en veel groene buitenruimte. Voor ons onderwijsteam zoeken wij:

enthousiaste leerkracht(en) voor twee van onze kleutergroepen

Voel jij je helemaal thuis in een kleutergroep en wil je mee bouwen aan een nieuwe school binnen een enthousiast team in de hipste wijk van Diemen? Dan zijn we op zoek naar jou!

In onze heterogene kleutergroepen wordt thematisch gewerkt. Er wordt nauw samengewerkt binnen de kleuterbouw om hier vorm aan te geven. Oriënteren en ontdekken door middel van spel staat voorop. De kleuters worden gestimuleerd om zelfstandig te werken. In de kleuterbouw sluiten we aan bij de werkwijze zoals die wordt ontwikkeld vanaf groep 3.

Vanaf groep 3 wordt in de ochtend een stevige basis gelegd met de vakken rekenen, taal en lezen. In de middag wordt onderwijs gegeven op basis van thema’s. Deze succesvolle lesmethodiek, het International Primary Curriculum, is oorspronkelijk ontwikkeld voor internationale scholen. De nadruk ligt hierbij op wereldoriëntatie en het kunst- en cultuuronderwijs.

Op onze school worden alle leerkrachten geschoold in de Kanjertraining, om de kinderen te helpen bij de omgang met elkaar en met hun eigen gevoelens. Op deze manier werken kinderen aan hun sociaal-emotionele ontwikkeling en waarborgen wij een veilig sociaalpedagogisch klimaat.

Op www.obshetatelier.nl vind je veel informatie over onze school en krijg je een beeld van ons nieuwe schoolgebouw en misschien jouw nieuwe werkplek!

Ben je geïnteresseerd in deze functie en beschik je over een afgeronde PABO-opleiding? Neem dan contact op met Jan Heijmans, telefoonnummer 06 216 845 52 of stuur een e-mail naarsolliciteren@florentebasisscholen.nl. Wij ontvangen jouw reactie graag uiterlijk 20 juni 2021.
 
 
 
 
 
 
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur de Nieuwste Pabo

Meer vacatures...
Hout- en Meubileringscollege

Docent Werkvoorbereiden

Meer vacatures...
Hout- en Meubileringscollege

Docent Praktijk Meubelmaken.

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training