Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Montessori leerkracht onderbouw

Bedrijf:
Montessorischool Bilthoven
Functietitel:
Montessori leerkracht onderbouw
Online datum:
03-07-2020
Aanvang functie:
01-08-2020
Plaats:
Bilthoven
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0.4 - 0.6
Omschrijving:
Inspirator die kinderen helpt het zélf te doen!
Jij brengt unieke talenten en kwaliteiten van kinderen naar boven. Niet alleen cognitieve kennis en vaardigheden, maar ook hun sociaal-emotionele kwaliteiten en creativiteit! Daarbij kijk je goed naar het individuele kind en zorg je voor een rijke leeromgeving waarin het kind zich optimaal kan ontwikkelingen in zijn eigen tempo. Centraal staat ‘help mij het zelf te doen’ en ‘werken in vrijheid van gebondenheid’.

Montessorischool Bilthoven: kleinschalig, eigentijds, inspirerend
Wij zijn een financieel en sociaal gezonde, middelgrote school (ca. 200 leerlingen) waar op een moderne manier wordt gewerkt vanuit het concept van Montessori. De methode ‘The Leader in Me’ van Stephen & Sean Covey wordt voor sociale vaardigheden gebruikt door het team, zowel voor hun eigen samenwerking als die in de klas.
Vrijheid én verantwoordelijkheid van leerlingen en leerkrachten zijn belangrijke uitgangspunten en waarden. Ouders geven aan dat hun kinderen zich prettig voelen op onze basisschool en dat er een gezonde werksfeer is. Iedereen die onze school bezoekt, is enthousiast over de rust, ontspannen sfeer en prachtige locatie aan het bos. De school is een vereniging waarvan alle ouders lid zijn. Ouders en het team werken samen aan een veilige, respectvolle en inspirerende leeromgeving voor de kinderen. Meer informatie vind je op www.MontessoriBilthoven.nl
Op onze site lees je ook hoe onze leerkrachten hun werk en onze school ervaren.

 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Faculteit Diergeneeskunde Universiteit Utrecht

De PhD onderzoeker “circulaire veehouderij en omgevingsbelasting”

Meer vacatures...
Koninklijke Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants

Senior Adviseur Educatie

Meer vacatures...
Hogeschool Rotterdam

Docent Informatica

Meer vacatures...
Hoornbeeck

Docent economische vakken

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training