Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Biologie 1e of 2e graads 0,55 FTE (nieuwe schooljaar)

Bedrijf:
Lorentz Lyceum
Functietitel:
Docent Biologie 1e of 2e graads 0,55 FTE (nieuwe schooljaar)
Online datum:
02-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Provincie:
Gelderland
Plaats:
Arnhem
Sector:
Voortgezet Onderwijs
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
DOCENT BIOLOGIE  1e of 2e GRAADS, 0.55 FTE (nieuwe schooljaar)
Ben jij een enthousiast en bevlogen docent Biologie ? Wil jij je carrière vormgeven op onze tweetalige school in Arnhem en nauw samenwerken met Rivers, de internationale school in Arnhem? Wil jij graag actief meedenken over vernieuwingen, de invulling van IMYC en de profilering van onze school. Lees dan verder!

WAT GA JE DOEN?
Jij mag onze (internationale) leerlingen op een inspirerende en motiverende wijze Biologie geven! Je verzorgt lessen Biologie voor onze leerlingen in de onderbouw van havo/vwo en OPUS(afdeling hoogbegaafden) voor zowel de reguliere afdeling als bij het tweetalig onderwijs. Daarnaast is er de mogelijkheid (duo) mentor te worden in de onderbouw. Een leuke en afwisselende baan dus! Je geeft les op een enthousiaste en motiverende manier. Het is jouw 2e natuur om te bekijken wat onze leerlingen nodig hebben en jij past waar nodig je werkvormen daar op aan. Je bent een coach voor je leerlingen en een prettige en energieke collega voor je vaksectie. Je denkt graag mee over wat het Lorentz Lyceum nu en in de toekomst nodig heeft om de leerlingen het best mogelijke onderwijs te geven. Ook lever jij graag een bijdrage aan de vernieuwing en verbetering van het onderwijs en geef jij invulling aan IYMC en de profilering van onze school.

Waarom werk ik op het Lorentz Lyceum in Arnhem?
  
‘Doordat er veel gebeurt op het Lorentz, kun je jezelf op verschillende gebieden blijven ontwikkelen bijvoorbeeld op het gebied van leerlingbegeleiding of het organiseren van allerlei internationale activiteiten’.
Kevin Slothouwer (tto coördinator)

OVER ONS
Het Lorentz Lyceum is onderdeel van Quadraam en een toegankelijke school in Arnhem Zuid. Wij bieden onderwijs aan havo, vwo, Gymnasium en OPUS (afdeling hoogbegaafden). Wat ons kenmerkt? Wij zijn een internationaal georiënteerde school waar gewerkt wordt aan een mengvorm van traditioneel les geven en werken aan projecten en uitwisselingen. Er zijn regelmatig leerlingen op reis en buitenlandse leerlingen in de school. Leerlingen van onze school doen mee aan Model United Nations congressen. Waarbij in de onderbouw wordt gewerkt volgens het uitgangspunt van International Middle Year Curriculum.
Binnen het Lorentz werken wij met een hecht en fijn team samen. Je krijgt bij ons volop de ruimte en het vertrouwen om jouw vak op de beste manier vorm te geven. Begeleiding vinden wij belangrijk. Wanneer je bij ons begint, word je begeleid door onze sectie en een docentenbegeleider.

WAT BIEDEN WIJ JOU?
Wij bieden jou per 1 augustus 2021 (startdatum uiteraard in overleg) een inspirerende en uitdagende werkomgeving. Daarbij hoort natuurlijk een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden conform CAO VO.

Deze benoeming is gedeeltelijk op basis van middelen vanuit het Nationaal Programma Onderwijs. Bevalt het van beide kanten goed en is er formatieruimte dan kan jouw contract mogelijk verlengd worden.
  • Een dienstverband van een jaar van ca. 0,55 FTE.
  • Inschaling vindt plaats op basis van jouw kennis en ervaring. Dit betekent dat je wordt ingeschaald in schaal LB. Je salaris bedraagt dan minimaal € 2.822,- en maximaal € 4.301,- bruto per maand op basis van fulltime dienstverband (CAO VO).
  • Vrij tijdens de schoolvakanties.
  • 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering van 8%.
  • Een persoonlijk budget van 50 uur bij een fulltime dienstverband. Deze kun je naar wens inzetten. Je hebt bijvoorbeeld de mogelijkheid om fiscaal aantrekkelijk te sporten, je kunt kiezen voor een hogere reiskostenvergoeding, een extra vrije dag voor een weekendje weg, aankopen via Coolblue en Bol.com etc.
  • Een standaard reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer van € 0,12 cent per kilometer, conform CAO VO.
  • Een goede en aantrekkelijke pensioenregeling bij Pensioenfonds ABP. 
  • Jouw persoonlijke ontwikkeling vinden wij ook belangrijk. Daarom hebben wij onze huisacademie Quriuz. Je kunt via Quriuz diverse masterclasses en workshops volgen, maar ook netwerken met andere docenten. Daarnaast hebben wij Q-Highschool waarbij onze docenten innovatieve projecten kunnen opzetten en begeleiden.
  • Ruimte en vrijheid om de regie te pakken in je werk.
  • Kom je bij Quadraam werken, dan stimuleren we jou om na te denken over jouw bevlogenheid en jouw toekomst. Vanuit ons programma ‘Blijf bevlogen!’ ondersteunen we je met advies, activiteiten en een uitgebreide toolbox. Meer weten? Lees hier verder. 
WAT VRAGEN WIJ?
Om deze functie succesvol in te vullen, ben je in het bezit van een eerste- of tweedegraads bevoegdheid Biologie. Verder is een zeer goede beheersing van Engels vereist, heb je een CPE kwalificatie dan is dat zeker een pré.

LATEN WE KENNISMAKEN!
Ben je geïnteresseerd? Dan ontvangen we graag voor 15 juni aanstaande jouw CV en een aansprekende motivatie over wie jij bent én waarom jij de persoon bent die wij zoeken.
Wil je meer weten of heb je inhoudelijke vragen? Neem dan contact op met onze conrector, Maartje Buijs. Maartje is te bereiken per mail: m.buijs@lorentzlyceum.nl. Zijn wij na het zien van jouw motivatie en CV enthousiast?
Dan nodigen wij je uit voor een eerste gesprek. Deze zal kort na de sluitingsdatum plaatsvinden.

MEER WETEN?
Wil je meer weten over de sollicitatieprocedure, over wat wij jou allemaal te bieden hebben, weten of je bij Quadraam en haar scholen past (doe de test!), bezoek dan onze website www.werkenbijquadraam.nl.
En wil je altijd op de hoogte blijven van onze vacatures? Maak dan snel een Job Alert aan!
 
Wij gaan voor de beste collega op de juiste plek! Daarom wordt deze vacature direct intern en extern gepubliceerd. Wij zien heel graag je sollicitatie tegemoet.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Stichting LVO

Rector LVO scholengroep Heerlen

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur de Nieuwste Pabo

Meer vacatures...
B&T organisatieadvies B.V.

Afdelingsleider Bertrand Russell College

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training